49. rocznica powstania miasta Kędzierzyn-Koźle świętowana w tłumnie wypełnionej hali Azoty
Hala Azoty była przepełniona do ostatniego miejsca, podczas sobotnich obchodów 49. rocznicy założenia miasta Kędzierzyn-Koźle. Ponad 2 tysiące mieszkańców uczciło ten dzień, ciesząc się szeroką gamą muzyki, od klasycznej po rozrywkową, a przede wszystkim wspaniałą atmosferą i zabawą.
Święto miasta jest corocznym wydarzeniem, które co roku przyciąga wielu lokalnych mieszkańców do hali Azoty. Tego wieczoru, koncert na rzecz obchodów zorganizował Waldemar Malicki z Filharmonii Dowcipu, na zaproszenie władz Kędzierzyna-Koźle.
Zanim główni goście wkroczyli na scenę, Sabina Nowosielska, prezydent miasta, oraz Ireneusz Wiśniewski, przewodniczący rady miasta, skierowali swoje życzenia dla obecnych. Prezydent Nowosielska wyraziła radość z tego, że tak wiele osób odpowiedziało na ich zaproszenie i dopełniło salę do pełna.
Pan Wiśniewski zaś miał dla mieszkańców szczególne życzenia bezpieczeństwa. Podkreślał, jak ważne jest to dla miasta, które zaledwie miesiąc temu uniknęło powodzi, która w przeszłości powodowała duże straty.

Nowy skład zarządu Gminnego Związku OSP RP w Pawłowiczkach!
Kicia Kocia zachwyciła dzieci w bibliotece w Kędzierzynie-Koźlu
Kreatywne wakacje w bibliotece – odkryj inspirujące atrakcje!
Zanurz się w świat teatru cieni na warsztatach „Sceny z Krainy Czarów”!
Świętujemy Dzień Ojca: Serdeczne podziękowania dla wszystkich Tatusiów
Psy zaatakowały 9-latka w Kędzierzynie-Koźlu: policja prowadzi śledztwo
Sąsiedzi uratowali 81-latkę, która spędziła noc na ławce w Kędzierzynie-Koźlu
RKO – każda sekunda może uratować życie!