Bezdomne zwierzęta zyskały nowych przyjaciół podczas Dni Otwartych w Schronisku w Kędzierzynie-Koźlu
Za każdym razem, gdy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu organizuje Dni Otwarte, bezdomne czworonogi doświadczają wielkiego wsparcia i troski ze strony lokalnej społeczności. Tym razem nie było inaczej – wiele osób udało się do schroniska, aby wprowadzić trochę radości do życia tych zwierząt.
Mieszkańcy zdecydowali się poświęcić swój wolny czas na odwiedzenie schroniska i nie ograniczyli się tylko do tego. Wielu z nich zabrało psy na długie spacery, co byłoby niemożliwe bez ich zaangażowania. Ale to nie wszystko – miejscowi nie przyszli z pustymi rękami, przynosząc ze sobą duże ilości karmy dla zwierząt.
Podczas Dni Otwartych odbywały się również bezpłatne konsultacje z weterynarzem i behawiorystą. To była doskonała okazja dla tych, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o zdrowiu i zachowaniu swoich pupili.
To, jak dużo osób zaangażowało się w organizację wydarzenia, jest niewiarygodne. Wśród nich byli wolontariusze pracujący na co dzień w schronisku, a także członkowie różnych stowarzyszeń i organizacji, które działają na rzecz dobrobytu zwierząt.

Nowy skład zarządu Gminnego Związku OSP RP w Pawłowiczkach!
Kicia Kocia zachwyciła dzieci w bibliotece w Kędzierzynie-Koźlu
Kreatywne wakacje w bibliotece – odkryj inspirujące atrakcje!
Zanurz się w świat teatru cieni na warsztatach „Sceny z Krainy Czarów”!
Świętujemy Dzień Ojca: Serdeczne podziękowania dla wszystkich Tatusiów
Psy zaatakowały 9-latka w Kędzierzynie-Koźlu: policja prowadzi śledztwo
Sąsiedzi uratowali 81-latkę, która spędziła noc na ławce w Kędzierzynie-Koźlu
RKO – każda sekunda może uratować życie!