Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu organizuje koncert Magdy Kumorek z okazji Dnia Kobiet
Mieszkańców Kędzierzyna-Koźla czeka niespodzianka związana z obchodami Dnia Kobiet, przygotowana przez Miejski Ośrodek Kultury. Właśnie 8 marca, na scenie Domu Kultury „Koźle”, będzie miała miejsce prezentacja artystyczna znanej aktorki – Magdy Kumorek.
Ta utalentowana artystka nie tylko wystąpi jako aktorka, ale także zademonstruje swoje umiejętności wokalne. Na repertuarze znajdą się popularne piosenki różnych wykonawców, między innymi Szlagiery Ordonki, utwory Maryli Rodowicz oraz Natalii Przybysz a także evergreeny twórczości Młynarskiego, Osieckiej czy Wasowskiego.
Ariadna Miernicka, reprezentująca Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, zapewnia, że koncert będzie wyjątkowy. Podkreśla ona fakt, że Magdalena Kumorek to pełna pasji aktorka i utalentowana piosenkarka.
Dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu, bilety są dostępne do nabycia za pośrednictwem strony internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu oraz w jego kasach biletowych.

Nowy skład zarządu Gminnego Związku OSP RP w Pawłowiczkach!
Kicia Kocia zachwyciła dzieci w bibliotece w Kędzierzynie-Koźlu
Kreatywne wakacje w bibliotece – odkryj inspirujące atrakcje!
Zanurz się w świat teatru cieni na warsztatach „Sceny z Krainy Czarów”!
Świętujemy Dzień Ojca: Serdeczne podziękowania dla wszystkich Tatusiów
Psy zaatakowały 9-latka w Kędzierzynie-Koźlu: policja prowadzi śledztwo
Sąsiedzi uratowali 81-latkę, która spędziła noc na ławce w Kędzierzynie-Koźlu
RKO – każda sekunda może uratować życie!