Miejski Zakład Komunikacji w Kędzierzynie-Koźlu udekorował autobus z okazji Walentynek zachęcając pasażerów do wyrażania uczuć
Z myślą o Dniu Zakochanych, Miejski Zakład Komunikacji w Kędzierzynie-Koźlu postanowił zaskoczyć swoich pasażerów niecodzienną inicjatywą. Na ulice miasta 14 lutego od wczesnych godzin porannych wyjechał specjalnie przygotowany autobus mercedes, ozdobiony motywami walentynkowymi, który stał się mobilnym miejscem do wyznawania miłości.
Przewoźnik zaprosił pasażerów korzystających z linii nr 5 i 15 do skorzystania z niecodziennej propozycji. W romantycznie przystrojonym autobusie przegubowym znalazła się specjalna skrzynka, do której można wrzucać listy, kartki czy wspólne zdjęcia, wyrażając swoje uczucia wobec drugiej osoby. Miejski Zakład Komunikacji w Kędzierzynie-Koźlu liczy na aktywny udział mieszkańców w tej walentynkowej akcji.
Wszystkich, którzy postanowią skorzystać z tej okazji do wyznawania miłości, sympatii lub innych ciepłych uczuć, przewoźnik zapewnia, że następnego dnia opublikuje ich wyznania. Inicjatywa miejskiego przewoźnika ma na celu nie tylko umilić pasażerom podróż w Dniu Zakochanych, ale także zachęcić do publicznego dzielenia się pozytywnymi emocjami i uczuciami.

Nowy skład zarządu Gminnego Związku OSP RP w Pawłowiczkach!
Kicia Kocia zachwyciła dzieci w bibliotece w Kędzierzynie-Koźlu
Kreatywne wakacje w bibliotece – odkryj inspirujące atrakcje!
Zanurz się w świat teatru cieni na warsztatach „Sceny z Krainy Czarów”!
Świętujemy Dzień Ojca: Serdeczne podziękowania dla wszystkich Tatusiów
Psy zaatakowały 9-latka w Kędzierzynie-Koźlu: policja prowadzi śledztwo
Sąsiedzi uratowali 81-latkę, która spędziła noc na ławce w Kędzierzynie-Koźlu
RKO – każda sekunda może uratować życie!