Krwiodawstwo przy halach Azoty – mobilna stacja poboru krwi w dniu meczu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Przed budynkiem hali Azoty zaparkował tzw. krwiobus, czyli mobilny punkt poboru krwi. To tam odbywa się kampania oddawania krwi organizowana równolegle z meczem siatkarskim Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Fani zespołu, znani jako „Trójkolorowi”, wykazują duże zaangażowanie w akcję. Każda osoba, która zdecydowała się na akt dobroci, jakim jest przekazanie swojej krwi, miała możliwość otrzymania biletu na mecz. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy byli uprawnieni do udziału w loterii o klubowe gadżety.
Inicjatorem tego szlachetnego przedsięwzięcia jest lokalny klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka krwi” działający przy IPA Kędzierzyn-Koźle.

Kicia Kocia zachwyciła dzieci w bibliotece w Kędzierzynie-Koźlu
Kreatywne wakacje w bibliotece – odkryj inspirujące atrakcje!
Zanurz się w świat teatru cieni na warsztatach „Sceny z Krainy Czarów”!
Świętujemy Dzień Ojca: Serdeczne podziękowania dla wszystkich Tatusiów
Lato pełne atrakcji w Kędzierzynie-Koźlu: odkryj miejskie możliwości!
Kreatywne wakacje z książką w bibliotece dla przedszkolaków!
Nowy skład zarządu Gminnego Związku OSP RP w Pawłowiczkach!
Sąsiedzi uratowali 81-latkę, która spędziła noc na ławce w Kędzierzynie-Koźlu
RKO – każda sekunda może uratować życie!