Za nami Świąteczny Jarmark!
W Kędzierzynie zrealizowano tradycyjny już Jarmark Bożonarodzeniowy. Na wydarzenie przybyły tłumy mieszkańców!
W miniony weekend od 9.12 do 11.12 w naszym mieście odbył się Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas wydarzenia pojawiło się sporo mieszkańców naszego miasta, a także z pobliskich okolic. W ramach jarmarku zorganizowano świąteczny kiermasz, szkolne kolędowanie, a także wspólnie pierwszy raz w tym sezonie zapalono miejską choinkę!
Był to również czas występów artystycznych, podczas których zaprezentował się: Chór I LO, wokaliści prowadzeni przez Agatę Seidel, Anna Jelinek, Zespół Pieśni i Tańca Komorno, Studio Piosenki MOK, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Pawłowiczek, Darek Guca, Gospel Singers. Wszyscy artyści przedstawili bardzo dobry poziom, a swoimi występami umilili czas mieszkańcom Kędzierzyna.
Podczas świątecznego kiermaszu uczestnicy Świątecznego Jarmarku mogli zakupić m.in. wianki, ozdoby z drewna, stroiki, witraże, świąteczne dekoracje, rękodzieło, lokalne wyroby, a także regionalną żywność. Wielu z naszych lokalnych mieszkańców zakupiło na jarmarku prezenty dla swoich najbliższych na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Nowy skład zarządu Gminnego Związku OSP RP w Pawłowiczkach!
Kicia Kocia zachwyciła dzieci w bibliotece w Kędzierzynie-Koźlu
Kreatywne wakacje w bibliotece – odkryj inspirujące atrakcje!
Zanurz się w świat teatru cieni na warsztatach „Sceny z Krainy Czarów”!
Świętujemy Dzień Ojca: Serdeczne podziękowania dla wszystkich Tatusiów
Psy zaatakowały 9-latka w Kędzierzynie-Koźlu: policja prowadzi śledztwo
Bezpieczne wakacje nad Zdrową Dębową: zasady korzystania z kąpielisk i akwenów
Rekordowe przejęcia narkotyków w Polsce: Policja w natarciu!
Sąsiedzi uratowali 81-latkę, która spędziła noc na ławce w Kędzierzynie-Koźlu